UČEBNICE

Revoluční anatomické a histologické knihy

MEMORIX ANATOMIE

Nejnovější učebnice lidské anatomie s kompletní českou a latinskou terminologií. Memorix Anatomie je perfektním příkladem  pro studenty přívětivé učebnice s moderním designem a didaktickým přístupem. Napsána studenty medicíny, anatomy klinickými lékaři, tato učebnice shrnuje vše důležité z obecné, speciální a topografické anatomie.

MEMORIX HISTOLOGIE

Memorix Histologie je výsledkem spolupráce mezi více než sto histology, anatomy, patology, studenty a klinickými lékaři, která vyústila ve snadno pochopitelný zdroj histologických znalostí. Strukturovaný text s důrazem na cytologii, základní histologii a mikroskopickou anatomii je zkombinován s jednoduchým designem obsahujícím více než 1200 barevných ilustrací a 300 mikrofotografií.

 

MEMORIX ANATOMIE

Kniha vyšla v 5 jazycích

ANGLICKÁ EDICE

POLSKÁ EDICE

MAĎARSKÁ EDICE

ČESKÁ EDICE

ITALSKÁ EDICE

DALŠÍ PŘEKLAD

 
 

"Everything should be made as simple as possible, but not simpler."   Albert Einstein

V tomto 600-stránkovém textu jsou obsažena všechna důležitá anatomická fakta a principy ve spojení s 1500 jednoduchými ilustrativními schématy . Revoluční vzdělávací systém Memorix byl vytvořen ve spolupráci s odborníky na vzdělávání dospělých a implementován v této knize.

 
 

MEMORIX HISTOLOGIE

Kniha byla vydána ve 2 jazycích

ANGLICKÁ EDICE

ČESKÁ EDICE

DALŠÍ PŘEKLAD

 
 

"If you can't explain it simply you don't understand it well enough"   Albert Einstein

Strukturovaný text s důrazem na cytologii, základní histologii a mikroskopickou anatomii je kombinován s jednoduchým designem, který zahrnuje více než 1200 barevných obrázků a 300 mikrofotografií . Studenti a učitelé jistě ocení schémata a rozhodovací algoritmy , které jim pomohou při identifikaci vzorků a klinické poznámky zdůrazňujících praktickou hodnotu histologie v klinické praxi.

 
 

Začněte se efektivně učit již dnes

Kupte si e-book už nyní za skvělou cenu

 
 

Plzeňská 1270/97, 150 00 Prague, Czechia

| FAQ's | Privacy Policy |

©2020 MEMORIX s.r.o.