UČEBNICE

Revoluční anatomické a histologické knihy

MA_5.png

MEMORIX ANATOMIE

(5. vydání)

Nejnovější 5. vydání učebnice lidské anatomie s kompletní českou a latinskou terminologií. Memorix Anatomie je perfektním příkladem  pro studenty přívětivé učebnice s moderním designem a didaktickým přístupem. Napsána studenty medicíny, anatomy klinickými lékaři, tato učebnice shrnuje vše důležité z obecné, speciální a topografické anatomie.

MH3.png

MEMORIX HISTOLOGIE

(2. vydání)

Memorix Histologie je výsledkem spolupráce mezi více než sto histology, anatomy, patology, studenty a klinickými lékaři, která vyústila ve snadno pochopitelný zdroj histologických znalostí. Strukturovaný text s důrazem na cytologii, základní histologii a mikroskopickou anatomii je zkombinován s jednoduchým designem obsahujícím více než 1200 barevných ilustrací a 300 mikrofotografií.

 

MEMORIX ANATOMIE

Kniha vyšla v 5 jazycích

united-kingdom-flag-xs.png

ANGLICKÁ EDICE

poland-flag-xs.png

POLSKÁ EDICE

hungary-flag-xs.png

MAĎARSKÁ EDICE

czech-republic-flag-xs.png

ČESKÁ EDICE

italy-flag-xs.png

ITALSKÁ EDICE

290px-Flag_of_Europe.svg.png

DALŠÍ PŘEKLAD

 
 

"Everything should be made as simple as possible, but not simpler."   Albert Einstein

V tomto 600-stránkovém textu jsou obsažena všechna důležitá anatomická fakta a principy ve spojení s 1500 jednoduchými ilustrativními schématy . Revoluční vzdělávací systém Memorix byl vytvořen ve spolupráci s odborníky na vzdělávání dospělých a implementován v této knize.

 
 

MEMORIX HISTOLOGIE

Kniha byla vydána ve 2 jazycích

united-kingdom-flag-xs.png

ANGLICKÁ EDICE

czech-republic-flag-xs.png

ČESKÁ EDICE

290px-Flag_of_Europe.svg.png

DALŠÍ PŘEKLAD

 
 

"If you can't explain it simply you don't understand it well enough"   Albert Einstein

Strukturovaný text s důrazem na cytologii, základní histologii a mikroskopickou anatomii je kombinován s jednoduchým designem, který zahrnuje více než 1200 barevných obrázků a 300 mikrofotografií . Studenti a učitelé jistě ocení schémata a rozhodovací algoritmy , které jim pomohou při identifikaci vzorků a klinické poznámky zdůrazňujících praktickou hodnotu histologie v klinické praxi.

 
 

Začněte se efektivně učit již dnes

Kupte si e-book už nyní za skvělou cenu