ANATOMYKA 
REFERENCE

Licenci Anatomyka Academic PRO zakoupila poprvé v akademickém roce 2020/2021 celkem pro více než 1500 svých studentů a pedagogů 2. LF UK v Praze a LF UK v Bratislavě. Zde je několik referencí:

2lfuk_plzenska.jpg

PROF. MUDR. DAVID KACHLÍK, PH.D.

přednosta Ústavu anatomie
2. LF UK v Praze

Moc mě těší, že se naše dílo Memorix anatomie podařilo přetavit do 3D podoby, a přináší tak studentům krásu lidského těla na velmi detailní trojrozměrné úrovni. Aplikací Anatomyka rád doplňuji své prezenční i distanční přednášky.

MUDR. AZZAT AL-REDOUAN

vedoucí výuky zahraničních studentů
na Ústavu anatomie 2. LF UK v Praze

For our students, we prefer an interactive way of teaching anatomy. Especially during the covid period, when teaching at the dissection room was limited, the possibility to use the Anatomyka app was irreplaceable for students.

MARTINA SLÁMOVÁ

studentka fyzioterapie
na 2. LF UK v Praze

Líbí se mi, že si mohu prohlédnout výběžky kostí, kloubní pouzdra a vazy jednotlivých kloubů. Úplně nejvíc jsem aplikaci využila při učení svalů, kde jsou krásně vidět začátky, průběhy a úpony svalů, čímž si jednoduše odvodím jejich funkci.

LFUK_bratislava.jpg

PROF. RNDR. IVAN VARGA, PHD.

zástupce vedoucího Ústavu histologie
a embryologie LF UK v Bratislavě

Doba sa zmenila a výučba anatómie aj histológie už neprebieha len na pitevni alebo za mikroskopy. Verím, že aplikácie akou je Anatomyka spolu s kvalitnými učebnicami umožňujú študentom efektívnejšie samoštúdium týchto predmetov.

SANDRA HULMANOVÁ

vedoucí výuky zahraničních studentů
na Ústavu anatomie 2. LF UK v Praze

Veľkou výhodou aplikácie je český preklad a možnosť prechádzať si štruktúry ľudského tela z rôznych uhlov pohľadu. Taktiež veľmi oceňujem aj komunikáciu s tímom Anatomyka, ktorý je schopný obratom s čímkoľvek poradiť a pomôcť.

FINN-MORRIS KLENK

student všeobecného lékařství
v angličtině na LF UK v Bratislavě

Anatomyka proved itself very helpful, especially in the dissection week. The app is clearly structured and easy to understand. Another advantage is that it is possible to use it on 2 different devices which makes learning in bus or train easier.

Další hodnocení od uživatelů můžete najít
na Google Play a App Store

png-transparent-google-play-logo-google-play-android-app-store-play-now-button-text-label-
Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_092917.png